Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, Tandoğan Mahallesi Mazlum Sokak'ta bulunan ve Tandoğan konteyner kent alanının bitişiğinde yer alan bir barakada çıkan yangına hızlı bir şekilde müdahale etti. Yangın sonucunda barakada maddi hasar oluştu.

Tandoğan Mahallesi Mazlum Sokak'ta bulunan barakada çıkan yangına, itfaiye ekipleri tarafından anında müdahale edildi. Ekipler, yangını kısa sürede kontrol altına alarak söndürdü. Yangın sırasında can kaybı veya yaralanma olmazken, barakada maddi hasar meydana geldiği belirtildi.

Yangının çıkış nedeni ve hasarın boyutunu tespit etmek amacıyla, itfaiye ekipleri tarafından detaylı bir inceleme başlatıldı. Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, yangının çevredeki diğer yapılara zarar vermesini önlemek için gerekli önlemleri aldı ve soğutma çalışmalarına devam edildi.

Yangına hızlı müdahale eden itfaiye ekiplerinin koordineli çalışmasıyla, yangının daha büyük bir felakete dönüşmesi önlendiği belirtildi. Yangının çıkış sebebi ve etkilerinin belirlenmesi için soruşturma devam ediyor.

İftar hazırlığındaki tüp patladı  - Videolu Haber İftar hazırlığındaki tüp patladı - Videolu Haber

Kaynak : PHA

Kaynak: rss