Birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinin Ramazan ayında sergilendiğine değinen Yeniden Refah Partisi Adıyaman Belediye Başkan adayı Nazif Atalay; “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 11 ayın Sultanı Ramazan ayının ülkemize, milletimize, İslam âlemine sağlık, huzur, barış ve esenlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi. 
Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma duygularıyla geçmesini temenni eden Atalay, sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Deprem bölgesi Adıyaman’ımızda Ramazan ayını idrak edeceğiz. Cenabı Allah, bu gece ilk sahurla karşılayacağımız Ramazan vesilesi ile ülkemize ve dünyamıza sağlık sıhhat getirmesini nasip etsin. Ramazan ayını bir fırsata dönüştürerek küskünlerle barışalım, birliğimizi, kardeşliğimizi pekiştirelim. Yardımlaşmaya önem verelim, ihtiyaç sahibi ailelerimizi ihmal etmeyelim. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan ayının tüm İslam Alemine ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor; başta iş dünyamıza ve hemşehrilerimiz olmak üzere İslam Aleminin Ramazan ayını kutluyorum.”
 

Kaynak : PHA

Milletvekili Alkayış: Memleketimizin bir an önce ayağa kalkacağına olan inancım tamdır Milletvekili Alkayış: Memleketimizin bir an önce ayağa kalkacağına olan inancım tamdır

Kaynak: rss