Kefenden sonra şimdi de tabutlu eylem  - Videolu Haber Kefenden sonra şimdi de tabutlu eylem - Videolu Haber

Harran Üniversitesi’nin başarılı akademisyenleri TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ’ın katıldığı törenle ödüllendirildi.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Harran Üniversitesi’nin akademik yükseliş gösteren, TÜBİTAK ve Dünyanın en etkili bilim insanı listesinde yer almayı başaran profesör, doçent ve doktor öğretim üyeleri için düzenlenen “Harran Okulu’ndan Harran Üniversitesi’ne Akademik Başarı ve Ödül Töreni’nde konuştu.
Saygı Duruşu, İstiklal Marşının okunması ve Harran Üniversitesi tanıtım videosu ile başlayan program, açış konuşmalarıyla devam etti
TBMM Başkanvekili Bozdağ konuşmasında şunları söyledi: “Harran Üniversitesi’nin büyük gelişimini Rektörümüzün sunumuyla dinledik. Harran Üniversitesi’nin bu ilerleyişi ve ülkemizin kalkınmasında büyük rol oynaması bizi gururlandırdı. 
Dünyanın en eski Üniversitesi olan Harran Üniversitesi’nin ortaya koyduğu başarılar son derece kıymetlidir. Rektör hocamızın sunduğu objektif bilgiler, Harran Üniversitesindeki yeni ivme sürecinin göstergesidir. 
Harran Üniversitesi Türkiye’nin en iyi markalarından biri olma yolunda hızla ilerliyor. Bu ilerleme Harran Üniversitesi’ni daha da üst sıralara taşıyacağına hiç şüphem yoktur. 
Başkanvekili Bekir Bozdağ üniversitenin Osmanbey Yerleşkesinde düzenlenen Akademik Başarı ve Ödül Töreni’nde gerçekleştirdiği konuşmasında ayrıca Şanlıurfa’ya ikinci üniversite olarak teknik bir üniversitenin kurulması adına milletvekili arkadaşlarıyla gereken çalışmaları başlatacaklarının da müjdesini verdi.
 

Kaynak : PHA

Kaynak: rss