Kahta Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlerimiz Mehmet Bayram, Mehmet İnce, Mehmet Turan ve Sinan Demir ve okul müdürleri katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli başkanlığında gerçekleşen toplantıda 2022-2023 eğitim öğretim yılı değerlendirilirken yeni eğitim öğretim yılında yapılacak iş ve işlemlerin planlamaları görüşüldü.
Toplantının gündem maddeleri arasında, idarecilerin görevlendirilmesi, yeni atanan öğretmenlerin göreve başlaması, öğrenci başarısını etkileyen unsurlar, DYK ve halk eğitim merkezinde açılacak kurslar, taşımalı öğrencilerin iş ve işlemleri, okul bütçeleri ve aktarılan ödeneklerin planlanması, bakanlığın proje ve etkinliklerine katılımların sağlanması gibi konularda görüşüldü. 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Lütfü Başli, okulların yaz döneminde yapılan çalışmalar neticesinde öğrenciler ve öğretmenleri yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde karşılamaya hazır olduğunu belirtti.
Gayelerinin okulları en yüksek standartlara yükselterek öğrencilere eşsiz bir eğitim sunmak olduğunu belirten Başli, yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlı olmasını diledi.
 

Milletvekili Şan, öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanına ortak oldu Milletvekili Şan, öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanına ortak oldu

Kaynak : PHA