Burun estetiğinde ameliyatsız yöntem Burun estetiğinde ameliyatsız yöntem

Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yakub Çelik başkanlığından baraj kıyısında gerçekleşen teşkilat toplantısında yetki belgeleri alan temsilciler ile Sağlık- Sen üyeleri katıldı.
Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yakub Çelik başkanlığında düzenlenen istişare toplantısında Sağlık-Sen'de görev alan üyelere yetki belgeleri teslim edildi.
Yönetim Kurulu üyelerinin tanıtımın ardından kürsüye çıkarak konuşan Sağlık-Sen Adıyaman Şube Başkanı Yakub Çelik,"Sağlık-Sen Kahta İlçe Teşkilatımız ile bir araya gelerek, Sağlık-Sen ailemizde yeni görev alan dava arkadaşımıza yetki belgelerini takdim edip sendikal çalışmalarımız üzerine istişarelerde bulunduk. Bu vesileyle Sağlık-Sen Kahta İlçe Başkanı olarak göreve başlayan Abdullah Akkaş ve Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımıza, İlçe Kadın Kolları Başkanımız Özgül Dündar ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Enes Akkaş ve Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza ve çok değerli iş yeri temsilci arkadaşlarımıza sendikal çalışmalarında başarılar diliyoruz. Daha önce Kahta İlçe Teşkilatımızda görev alan başta İlçe Başkanımız İlhan Aslan olmak üzere teşkilatımıza gönül vermiş tüm dava arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Biz büyük bir aileyiz, güçlü Sağlık-Sen, güçlü Memur-Sen."dedi.
 

Kaynak : PHA