Gölbaşı'nda 'Dilimizin zenginlikleri proje toplantısı' düzenlendi. Gölbaşı'nda 'Dilimizin zenginlikleri proje toplantısı' düzenlendi.

Dr. Fulya Yurtsever;1993 İstanbul doğumludur.2017 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 4 ay pratisyen hekim olarak görev yaptıktan sonra 2018-2023 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sultan Abdülhamit Han Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde ihtisasını tamamladı. 2023 Ekim ayı itibariyle Sağlık Bakanlığı 112. Dönem Devlet Hizmet Yükümlüsü(DHY) atamasıyla Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi'nde Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı olarak göreve başladı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başhekim Op. Dr. Engin Çatal; ''Hastanemizde göreve başlayan Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzman Dr. Fulya Yurtsever'e görevinde başarılar diliyorum. Sağlık Bakanlığımızın 112. Dönem DHY ile hastanemize atanan Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanımızın göreve başlamasıyla hastanemizde ameliyatlarımız başlamıştır. Gölbaşılı hemşerilerimize hayırlı olsun. Ayrıca Göbaşılı hemşerilerimiz için hastane personellerimizle tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam edip, en iyi sağlık hizmetini vermeye gayret ediyoruz.''dedi.

Kaynak : PHA