Bu kapsamda, Vartana P-1 A geçici prefabrik konaklama merkezinde bulunan Vatan İlköğretim ve Anaokulu öğrencilerine boyama kitapları, ilköğretim okullarındaki öğrencilere hikâye kitapları ve üniversiteye hazırlanan gençlere TYT, AYT ve KPSS sınavlarına yönelik kitaplar hediye edildi.

Karaköprü’de kadınlara sağlık ve geri dönüşüm eğitimi verildi  - Videolu Haber Karaköprü’de kadınlara sağlık ve geri dönüşüm eğitimi verildi - Videolu Haber

Nemrut Rotary Kulübü Dönem Başkanı Mehtap Binzet, eğitim alanında birçok okula yardım ettiklerini belirtti. Binzet, "Bir Okulumuz Var Projesi" kapsamında, Bursa Inner Wheel Kulübü, Adıyaman Eczacılar Odası ve Rotary 2420. Bölge Federasyonuna bağlı Maslak ve Bebek Rotary Kulüplerinden gelen kitapların yanı sıra üniversite sınavına hazırlanan gençlere TYT, AYT ve KPSS kitaplarını da bağışladıklarını açıkladı. Bu desteğin, Adıyaman'daki çocukların ve gençlerin daha iyi eğitim imkanlarına erişmelerine katkı sağlayacağını belirten Binzet, verilen kitapların tüm öğrencileri mutlu edeceğine inandıklarını dile getirdi. Ayrıca, üniversiteye ve KPSS sınavına hazırlanan gençlere başarılar dileyerek, hayallerine ulaşmalarını umut ettiklerini vurguladı.

Kaynak : PHA

Kaynak: rss