Tüp mide ameliyatı obezite sorunu yaşayanların fazla kilolarından kurtulmalarına yardımcı olan bir yöntemdir. Mide küçültme ameliyatı olarak da bilinen bu yöntem kişinin midesinin yaklaşık üçte birini çıkararak daha küçük bir mide oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu cerrahi operasyon sayesinde hastalar daha az yemek yiyerek daha hızlı bir şekilde ve sağlıklı olarak kilo vermeye başlamaktadır.

Son yıllarda obezite ile mücadele edenler için en etkili yöntemlerden biri olan tüp mide ameliyatı oldukça popüler hale geldi. Bu operasyon ile başarılı sonuçlara ulaşabilmek içinse doktor seçimi büyük önem taşıyor. Tüp mide ameliyatı Mersin için doktorlar arasında ön plana çıkan Op. Dr. Doğan Erkal gerçekleştirmiş olduğu başarılı operasyonlarla sadece Mersin’de değil tüm ülkede en çok tanınan ve tercih edilen doktorlar arasında yer alıyor.

Op. Dr. Doğan Erkal ile Mersin Mide Ameliyatları

Mide ameliyatı Mersin doktorları arasında tercih yapmadan önce doktorun deneyim ve başarı oranları gibi faktörleri değerlendirmeniz büyük önem taşıyor. Ayrıca doktorların ameliyatlarını gerçekleştirdikleri kliniklerde kullanılan teknoloji ve ekipmanların kalitesi de önemli bir etkendir. Mersin Obezite Ameliyatı sitesini ziyaret ederek Op. Dr. Doğan Erkal gibi alanında uzman doktorlardan randevu alabilirsiniz.

İHH Kurban Bayramında 3 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor İHH Kurban Bayramında 3 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor

Mersin Mide Küçültme Ameliyatı

Mide küçültme ameliyatı Mersin obezite hastalarının sağlıklarını korumak için tercih edebilecekleri bir yöntemdir. Ameliyat öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken birçok farklı faktör bulunmaktadır. Ameliyatın başarılı olması ve hastanın kilo verme süreci için doğru doktor ve klinik seçimi en önemli konulardan birisidir.

Op. Dr. Doğan Erkal bu alanda gerçekleştirmiş olduğu birbirinden başarılı operasyonlar ile en çok ilgi gören doktorların başında gelmektedir. Kendisine ait web sayfasına giriş yaparak güncel iletişim bilgileri üzerinden ön randevu talebinizi iletebilirsiniz.