AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Ziya Başaran, Türkiye ve Adıyaman için hayırlı ve güzel işler yapmak için yola çıktığını söyledi.
Güzel hizmetler yapmak için bu yola çıktıklarını belirten Başaran, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Daha öncede asaletende yürüttüğüm AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı görevini, bugün AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in teveccühleri ile tekrardan asaleten kaldığım yerden ilk günkü aşk ve heyecan ile yürütmeye devam edeceğim. İnşallah 14 ve 28 Mayıs seçimlerindeki başarı çıtasını 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde daha ileriye taşıyarak Partimize  ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a karşı mahcup olmayacağız. Yeni Yönetim ve Teşkilatımız ile 2024 Seçimleri için var gücümüzle çalışacağız. Rabbim çıktığımız yolda beni ve arkadaşlarımı utandırmasın. Güzel hizmetler yapmak için bu yola çıktık. Bizlere güvenen bu göreve layık gören yöneticilerimize de çok teşekkür ediyorum. Milletimizle el ele güzel başarılara imza atacağız. Rabbim bu çıktığımız inandığımız bu kutlu yolda bizleri muzaffer eylesin"
 

Başkan Sümer: Tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum Başkan Sümer: Tüm eğitim camiasına başarılı bir yıl diliyorum

Kaynak : PHA