Günümüzde pek çok kullanıcının kazanç sağlamakta olduğu sosyal medya platformları arasında Instagram Followers en popüler uygulamalar arasında yer almaktadır. Influencer olarak para kazanmak isteyen kullanıcılar etkileşim oranlarını artırdığında keşfet alanında görünürlük oranını artırmaktadır. Bu sayede firmalar reklam ve iş birliği anlaşmaları için takipçi sayısı yüksek kullanıcıları tercih etmektedir. Daha fazla kullanıcı tarafından takip edilmek için gönderilerinize ve profil hesabınıza içerik olarak özen göstermek hesabınızın popülerliğini artıracaktır.

Profil ayarlarınızda yer alan biyografi kısmına kısa ve açık olarak bilgilerinizi eklemeniz ve carsa internet adresinizin URL’sini eklemeniz dikkat çekmenize katkı sağlamaktadır. Ayrıca yazı tipi olarak açılan yazı panelinden istediğiniz türde yazı tipini kullanabilirsiniz. Yazı tipi ve rengi, ekleyeceğiniz biyografi, sizi anlatan bazı emojilerin kullanılması gibi farklılık oluşturacak içeriklerin kullanılması hesabınızı özelleştirmenize katkı saylamaktadır.

Instagram Profilin Altına Nasıl Yazı Yazılır?

Rahmi M. Koç Müzesi’ne Ada’dan ikinci ödül Rahmi M. Koç Müzesi’ne Ada’dan ikinci ödül

Hesabınızda oturum açtıktan sonra profilinizi açıp “profil ayarları” kısmından “Biyografi” paneline yazı yazabilirsiniz. Sizi anlatan kısa bir özet yerine geçen biyografi takipçileriniz için de güvenilir bir alanı temsil etmektedir. Ayrıca URL adresiniz de ekleyebilirsiniz. Kişisel internet bağlantınızı takipçileriniz direkt olarak ziyaret edebilir. Ayrıca gönderilerinize olan beğeni sayısını artırmak için Sosyalgram.com adresinden Instagram beğeni satın al paketlerine 4,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilir gerçek kullanıcılardan oluşan hesaplar ile etkileşim oranınızı artırabilirsiniz.

Papigram

Yazı Tipini Nasıl Değiştirebilirim?

Biyografinize ekleyeceğiniz yazı tipini ve boyutunu ayarlamak için açılan yazı panelinden gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Yazı tipi değişikliği için:

·         “Ayarlar” sekmesine giriş yapın

·         Yazı tipi ve boyutunu seçin

·         Gerekli talimatları tamamladıktan sonra “kaydet” butonuna basın

Yazı tipi ayarlarını story paylaşımlarınızda da kullanabilirsiniz. İtalik, kalın ve pek çok çeşit yazı tipine açılan kategoriler içerisinden seçebilirsiniz. Hikayelerinizde yazı tipine özen göstermeniz yorum ve beğeni oranınızı da artıracaktır. takipçi satın al seçeneğinden yararlanmak için Sosyalgram internet adresinden beğeni paketi satın alabilirsiniz.

Sosalgram

Instagram'da Renkli Yazı Nasıl Yapılır?

Paylaşım yapacağınız hikayeyi oluşturduktan sonra ekrana dokunduğunuzda yazı yazma paneli açılmaktadır. Ayrıca açılan panelde yazmak istediğiniz yazının şeklini ve rengini de değiştirebileceğiniz butonlar aktif olmaktadır. Buradan seçiminiz belirleyip paylaşımınızı yapabilirsiniz. Takipçi, yorum, izlenme ve twitter beğeni satın al paketlerine avantajlı indirimler ve ekstra hediyeler ile sahip olmak isteyenler Sosyalgram.com Instagram panelinden aradıkları tüm seçeneklere ulaşabilmektedir.

Editör: Adıyamanlılar Net