1978 senesinde Konya ilimizde kurulmuş olan firma ileri teknolojik alt yapısı ile pek çok sektörde hizmet veren, günden güne kendini yenilemek ve geliştirmekte olan bir kuruluştur. Hizmet alanı içerisinde olan beyaz eşya, tarım, otomotiv gibi gelişmiş sektörler için müşterilerine kaliteli bir çalışma sonucu ürünlerini çıkartmaktadır.

TÜRKSAT 6A İÇİN tarih verildi TÜRKSAT 6A İÇİN tarih verildi

Yay üretme konusunda sektörün ileri gelenlerinden biri olan firma, tüm çalışma birimlerinde her zaman yenilikten yana olmuş, üretime çalışanların görüşünü de dahil etmiş, hem iç hem de dış müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Kendi gücü ile ürünlerini tasarlayarak üretmek konusunda hedef belirlemiş olan firmanın daimi amacı ise müşteri memnuniyetini kesintisiz sağlamaktır.

Ürün Kataloğu

Firma tarafından geliştirilen ve üretimi yapılan ürünler pek çok sektörde faydalı ve önemli bileşenlerdendir. Örneğin firmanın üretimini yaptığı ürünlerden olan segman yay kategorisi otomotiv sektöründe sızıntı önleme maksadıyla kullanılan önemli yedek parça üründür.

Firma otomotiv sektörü ile birlikte pek çok sektörde varlığını gösterir. Bu sektörlerden özellikle oyuncak ve mobilya sektöründe kullanılan ve hareket kabiliyeti yaratan kurma yay kullanım alanı geniş bir üründür.

Beyaz eşya, makine, otomotiv sektörlerinde kullanımı olan çekme yay kategorisi ise ürüne esneklik kazandıran bir parçadır. Bu ürünler ve daha fazla ürün çeşidi müşterinin ihtiyacına göre yeterli uzunluk ve kalınlıkta üretilebilmektedir. Firma, müşterisinin bu ihtiyaçlarına göre ürünleri geliştirerek satışını yapar.

Kalite Ve Değer Odaklılık

Kurulduğu zamandan bu yana firmanın birincil değeri müşterisini memnun etmektir. Onların ihtiyaçlarına uygun olan ürünü ihtiyaç duyulan zamanda teslim etmek için çok çalışır. Aynı zamanda bu ürünlerin kaliteli olması da bir diğer hedeftir. Yani en kaliteli ürünü gerekli zamanda müşterisine ulaştırma gayreti vardır.

Firma aynı zamanda kendi çalışanlarına da değer vermektedir. Onların motivasyonu ve kişisel gelişimine destek vererek edindikleri bilgi birikimlerini firmanın gelişimi için kullanmaları yönünde destekler. Her türlü karar mekanizmasında çalışanlarının fikrini alarak güçlü yapısına güç katar. Yeni fikirleri her zaman dikkate alır ve bu fikirlerin geliştirilmesini destekler. İnsana verdiği değer sayesinde bulunduğu konumu yükseltir.

Editör: Adıyamanlılar Net