Masa ve koltuklar organizatörler en çok tercih edilen ofis mobilyaları arasındadır. Dosya dolabı, sehpalar, bekleme koltukları, çalışma masaları, ofis mobilya takımları hakkında düşündüğünüzde akla ilk gelen diğer ürünler arasındadır. Çalışma hayatını kolaylaştıran ve aynı zamanda ofis ve ev ortamını dekoratif bir şekilde zenginleştiren ofis mobilya takımları, şimdi de ayrıca, çalışma alanınız için en uygun ofis mobilya takımlarını sepetinize koyabilir ve siparişinizi çevrim içi alışveriş yoluyla oluşturabilirsiniz.

Ofis Mobilya Takımı

Ofis mobilya takımı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, mobilyaların uzun süre kullanılabilmesidir. Bu mobilyaları dayanıklı malzemeden seçebilir ve bu ürünleri tekrar tekrar satın alma maliyetinden kurtulabilirsiniz. Satın aldığınız ofis mobilyalarının kullanılacağı alanın boyutlarını bilmek çok önemlidir. Dar bir alanda büyük bir kitaplık kullanmak, Ofis hayatını hem estetik açıdan hem de kullanım açısından büyük ölçüde zorlaştırır. Birden fazla çalışanı olan ofis alanı için mobilya seçerken, çalışanların kimseyi rahatsız etmeden kendi alanlarını oluşturabilecekleri bir ortam yaratmak yararlıdır.

 • Bu nedenle, seçtiğiniz masa ve sandalyelerin buna göre tasarlanması ve farklı alanlar için farklı çözümler sunması da çok önemlidir.
 • Ofis mobilyaları seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da, basit ve düz bir tasarıma sahip ürünler seçmeniz gerektiğidir.
 • Çok renkli, çok renkli mobilyalar çalışırken dikkati dağıtabilir.
 • Sakinleştirici ve konsantrasyonu artıran renk ve tasarımlara sahip mobilyalar işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Yönetici Takımları

Yönetici takımları, yönetici takımları ve kanepe takımları, endüstriden bağımsız şirketler tarafından yönetici ofislerinde kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış yönetici odası mobilyalarıdır. Yönetici takımları, yöneticilerin asaletini ve ciddiyetini yansıtan güzel bir görünüme sahip şık, muhteşem ve modern bir yapıda tasarlanmıştır. Vücut yapısını destekleyen uzun süreli oturma nedeniyle ortaya çıkabilecek rahatsızlığı önlemek için ergonomik bir yapıda üretilirler. Ofis sahipleri, bürokratlar, şirket sahipleri ve yöneticiler tarafından çok tercih edilirler.

Makam Takımları

Makam takımları, yapılarında sağlam ve dayanıklı olmak için yüksek kaliteli teknik ekipman ve metal bileşenlerle üretilmektedir. Ölenlerin ofislerinde vazgeçilmez ofis mobilyaları arasında yer alan makam takımlarıdır. Güzel ve renkli özel tasarımlarla ofis mobilya takımları setleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuldu. Sektör ve şirket büyüklüğü ne olursa olsun, sitemizde her yer için uygun çeşitler bulunmaktadır. Kişisel ofisinizde veya Holding ofisinizde kullanabileceğiniz ofis mobilya takımları modellerimiz var.

Personel Takımları

Personel takımları, tüm küçük ve büyük şirketlerde personel, müşteri ve yönetici statüsündeki ofis çalışma alanlarında da kullanılabilen ofis mobilyalarıdır. Her statüye ve endüstriye uygun ofis mobilya takımları modelleri vardır, ancak sadece ofislerde ve işletmelerde değil, hemen hemen her yerde kullanılabilecek mobilyalar vardır. Yönetici ofis mobilya takımı, ekipler halinde üretilen mobilyalarıdır. Takımlar genellikle bir yönetici takımı, makam takımları, personel takımları ve yönetici koltukları yardımcı amaçlar için de kullanılan yan masa modüllerinden oluşur.

 • Bazı modellerde etajer ayrı bir modül olarak sunulurken, bazı setlerde bankolar ile birlikte tek parça olarak sunulmaktadır.
 • Birçok modelde, aletler özellikle ofis alanınızın boyutuna göre yapılır.
 • Renk seçenekleri ve boyutları ile ofisinize uygun olarak üretip dekore ediyoruz.
 • Yöneticiler için tasarladığımız bu ofis mobilyaları, Türk ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmekte ve ürünlerimiz firmamızın 2 yıl garantisine tabidir.

Kanepe Takımları

10 binden fazla ürün türü ile ofislerinize kişilik kazandıran ofis mobilyaları ile benzersiz seçeneklere sahipsiniz. Orijinal ofis alanı ile, günün herhangi bir saatinde İnternet sitemizi ziyaret ederek Online mağazamızda alışveriş yapabilir, burada en uygun fiyatlarla herhangi bir stil için uygun seçeneklere erişebilirsiniz. Kanepe takımlarını asi olarak değil, canlı olarak görebileceğiniz seçeneklerle ofisiniz için doğru seçimi yapabilirsiniz. Masa, etajer, sehpa, konsol ve dolap seçeneklerini takım olarak veya ayrı olarak satın almak mümkündür.

Dosya Dolabı

Uzayda ofis mobilyaları arasındaki eşsiz uyumu keşfedeceksiniz, aradığınız modelleri en uygun fiyatlarla sunacaksınız. Ofisinizi her gün yemek odasındaki ekiplerle yeniden keşfedeceksiniz, burada bölgenizde çizgileri bir sanat eserine benzeyen tek kişi olduğunuzu ifade edebilirsiniz. Sadeliği sevenler, klasikleri bırakmayanlar, modern tasarımı çok sevenler, düzinelerce ofis odası setinden istediğiniz herhangi birini seçerek ofislerinde mükemmellik gösterebilirler.

Patent Tescili Patent Tescili
 • Son derece rahat olan ürünlerden dosya dolabı, metal eklenmiş-ahşap, tasarımcı veya klasik olabilir.
 • Her zevke hitap eden benzersiz seçeneklerle şekillendirilen modeller, ofisinizin kimliğini en iyi şekilde yansıtıyor.
 • Kapınıza teslim edilen benzersiz seçeneklerle ofisinizi bir sanat galerisine dönüştürebilir ve misafirlerinize hayran kalabilirsiniz.