Yine yeni bir ŞEYH vakası ile karşı karşıyayız. Gün geçmiyor ki bir "ŞEYH SAPIKLIĞI" yaşanmasın.

Hani 80 yaşında bir kucak sakalı ile 10 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz eden bir sapık ŞEYH vardı ya… Bu sapık ŞEYH de Erkek çocuklarına tecavüz etmiş. Bu arada bilerek “İSTİSMAR” demiyorum, herkesin anlaması için TECAVÜZ ifadesini kullanıyorum Çünkü doğrusu bu.

Gelelim ŞEYH Efendiye ;

Şeyhin adı Süleyman Işık. En az 70 yaşında.
İlk okul mezunuymuş ve dikkatinizi çekerim hiçbir dini eğitim almamış. Buna rağmen de “FARUKİ TARIKATI”nın Konya HALİFESİ(!) olmuş. Evli ve 4 çocuk babasıymış.

İşte bu Halife yaşları 17-22 arasında değişen bir iddiaya göre 5, diğer bir iddiaya göre 7 genç çocuğa tecavüzden gözaltına alınmış, ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmış. Daha sonra Yerel Mahkeme 62 yıl hapis cezası vermiş.

Şeyh YARGITAY’a başvurmuş. YARGITAY 14.cü Ceza Dairesi ; Sanığın CEBİR ve ŞİDDET kullanmadığı ve mağdurların RIZASI olduğu gerekçesiyle ŞEYH efendiyi SERBEST bırakmış.

Ancak 5 kişilik YARGITAY heyetinin İki üyesi buna sessiz kalmayarak ;

”….Tecavüz etmek suretiyle manevi ilim aktarma yolu olduğuna mağdurları inandırdığı, mağdurların hileli davranış ve sözlerden etkilenerek karşı koyamadıkları, İtiraz etmelerinin önüne geçmek için bu durumun rahmani bir hal olduğunu, “MANEVİ RÜTBE” almak için itaat edilmesi gerektiğini telkin ederek, karşı gelenlerin “HELAK OLACAĞINI” söyleyerek, cinsel saldırıda bulunduğu.." gerekçesi ile karşı çıksa da , ŞEYHİN tahliyesine engel olamamışlar.

Ama Konya 1.Ağır Ceza Mahkemesi pes etmemiş kararında direnmiş ve sapık ŞEYHE 45 yıl ceza vermiş. Vermiş ama maalesef ŞEYH tutuklanmamış, serbest bırakılmış.
Yerel mahkemenin bu son kararı hakkında son sözü yine YARGITAY söyleyecek. İnşallah YARGITAY üyeleri her şeyden önce TECAVÜZÜN bir insanlık suçu olduğunu unutmazlar.

Hukuki durum bu..Gelelim işin manevi boyutuna ;

Ben buradan başta DİYANET teşkilatı olmak üzere Devletimizi idare edenlere seslenmek istiyorum;

“DİN İMAN” maskesi altında bu utanç verici durumlara, bu Sapık , bu insanlık dışı yaratıklara daha ne kadar göz yumacaksınız? Bunların hepsi zengin.. Multi Milyoner.. Neden bu zenginliğin kaynağını sormuyorsunuz? Kaç lira vergi veriyorlar acaba? Neden denetlemiyorsunuz?

Tarikat, Dergah, Cemaat adı altında güya Dine, İslam’a hizmet eden, Ama aslında “Din, İman, İnanç” hariç her türlü sapıklığın, rezaletin yaşandığı bu PİSLİK yuvalarını neden kapatmıyorsunuz?

Yüce dinimize bu sapıkların vurduğu darbeyi görmüyor musunuz? Millet bu rezillerin yüzünden Yüce dinimizden, İSLAM’dan soğuyor. Lütfen bunları görün artık.

Şu hale bakın ; Adamların bütün dünyası cinsellik(sapıklık) ve para… Bunları elde etmek içinde bütün DİNİ kutsalları kullanmaktan zerre çekinmiyorlar.
Tarikat değil SAPIKLIK, Ahlaksızlık, rezillik yuvası.

Rabbim yüce dinimizi, Büyük Milletimizi bu sapıklardan korusun…

Son söz de bu sapık ŞEYHİN müritlerine ;

Ya Allahaşkına, hadi İnsanlıktan vazgeçtim de, siz ne biçim Müslümansınız ya.. Bütün bu yüz kızartıcı rezaletleri, bu akıl almaz sapıklıkları duyuyor, görüyor ve şahit oluyorsunuz buna rağmen de hala bu soytarıları destekliyorsunuz. Yazıklar olsun.

Yahu adam size tecavüz ediyor, bunun Dinle İmanla ne alakası var? Nasıl oluyor da bunu hiç sorgulamıyorsunuz? Çok özür dilerim; Karısını kendi eliyle götürüp ŞEYHE teslim eden beyinsizleri duyuyoruz. Bu nasıl bir anlayıştır. Bu nasıl bir dini inanıştır?

Sapık ;”Ben size tecavüz etmezsem HELAK olursunuz” , “Ben size tecavüz edersem MENEVİ RÜTBE alırsınız” diyor ve siz bunlara inanıp kuzu kuzu “Buyur” diyorsunuz. PES artık..
Yeter ya… İnsanda biraz akıl fikir olur. UTANMA ARLANMA duygusu olur.

Yere batsın sizin bu Din-İman anlayışınız da, inancınız da, o sapık Şeyhiniz de…

Mithat SOLGUN

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.